Wykładziny obiektowe

Drewpol – Wykładziny obiektowe Ostrołęka, ul. Zawadzkiego 12

W naszej firmie zaopatrzysz się w wykładziny spełniające wszelkie wymogi i odpowiadające obowiązującym standardom jakościowym materiały.
Oferujemy wykładziny do wszelkich wnętrz użytkowych, takich jak:

  • wielorodzinne budynki mieszkalne,
  • obiekty szkolne, przedszkola
  • domy pomocy społecznej, sanatoria, szpitale, przychodnie i laboratoria
  • obiekty gastronomiczne, hotele, obiekty o charakterze spa i sportowe
  • sklepy, biura i urzędy
  • garaże i warsztaty oraz hale produkcyjne i magazyny.

Drewpol - wykladziny obiektowe OstrołękaOferowane wykładziny obiektowe ze względu na przeznaczenie charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na ścieranie i odpornością na trwałe zabrudzenia, a także łatwością konserwacji i utrzymania czystości. Te wszystkie wymagania oraz wiele dodatkowych spełniają oferowane przez nas produkty.
Dodatkową cechą naszych produktów są wyjątkowe walory estetyczne. Wpływa na nie znacząco odpowiednie dopasowanie kolorystyki i wzorów do reszty wystroju pomieszczeń, za co odpowiedzialni są nasi projektanci, którzy przygotowują każdą aranżację dopasowując ją zarówno do wnętrza jak i gustu klienta.

Nasi konsultanci służą Państwu wszelką pomocą w zakresie doboru odpowiedniej wykładziny. Oferujemy również wszechstronną pomoc w zakresie oceny jakości istniejących pokryć i zakresu prac przygotowawczych.

Zapraszamy


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/drewpol/single.php on line 26